13461. 271. Closed Online auction Books: History
1 600 HUF
0 HUF
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1940, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kicsit laza, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.