3 400 HUF
Kiss Arnold: Noémi. Imádságok zsidó leányok számára. Bp., 1906, Schlesinger József. Kopott, kicsit laza, dÃszes bÅ‘rkötésben, aranyozott lapszélekkel, a kapocs hiányzik, egyébként jó állapotban.