1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Ros-hasono ünnep első napjára. Magyar fordítással ellátta Schön József. Első kötet. Schlesinger Jos könyvkereskedése. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.