5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
1865/7-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 2. kiad. Pest, 1969, Ráth Mór.; 1868-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 2. kiad. Pest, 1869, Ráth Mór. A két kiadvány egybekötve, benne többek között az osztrák-magyar (1867:XII., XIV., XV. és XVI. tc.) és a horvát-magyar kiegyezés (1868:XXX. tc.) szövegével. Kicsit kopott vászonkötésen, egyébként jó állapotban. / The two volumes are bound together, containing among others the texts of the Austro-Hungarian Compromise of 1867 and the Croatian-Hungarian Settlement of 1868. In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.