Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!
1865/7-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 2. kiad. Pest, 1969, Ráth Mór.; 1868-ik évi országgyűlési törvény-czikkek. 2. kiad. Pest, 1869, Ráth Mór. A két kiadvány egybekötve, benne többek között az osztrák-magyar (1867:XII., XIV., XV. és XVI. tc.) és a horvát-magyar kiegyezés (1868:XXX. tc.) szövegével. Kicsit kopott vászonkötésen, egyébként jó állapotban. / The two volumes are bound together,...
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1929. évi törvénycikkek. Bp., 1930, Franklin. A pótlásokkal együtt. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1898. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Márkus Dezső kir. törvényszéki bíró. Bp., 1899, Franklin. Kiadói kopottas-sérült félbőrkötésben.