Vitéz Somogyi Endre: Magyaroszág és környező államainak katonai földrajza. Második kiadás. DEDIKÁLT! Bp., 1930, Jakab M. H. Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, borító erősen hiányos.
Dr. Walter Tibor: A repülő ember. A repülő ember 3. kötet. Budapest, 1942, Magyar Repülő Sajtóvállalat és Stádium Sajtóvállalat Részvénytársaság, 184 p + 8 t. Kiadói félvászon kötés.
Egy önkéntes naplója. Első (Az iskola) és második (Az üteg) félév. Budapest, 1911, Singer és Wolfner, 160+152 p. Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói fűzött papírkötés. A borítója foltos, szakadozott. A lapok egy része szakadt. A lapszélek szakadozottak. A kötése és pár lap meglazult.
Botár Árpád: A láthatatlan hadsereg. Kémek, árulók, merénylők. Tapolca, é.n., Tapolcai Lapok Nyomdavállalata, 350 p. Második kiadás. 5974 számú példány. Kiadói egészvászon kötés. A borítója, és a lapok foltosak. A kötése laza.
Kalavszky Györgyi: Ludovika-Album. A Magyar Királyi Honvéd Ludovika akadémia története, 1808-1944. Libra Kiadó, 1992. Illusztrált kiadói karton kötésben
Nagy László mk. alez.: Löveg és Fegyverszerkezettan. I. rész. (Belső Ballisztika) Budapest, 1969, Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola. Volt könyvtári példány. Tűzött papírkötés, 59 p.