13505. 271. Closed Online auction Books: Military
2 400 HUF
0 HUF
Vítéz Boksay Antal: A fogoly repülőtiszt. Budapest, é.n., Cserépfalvi, 301 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos, megviselt.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor