Books: Military Number of items: 30
1291738
13509
271
Books: Military
Other collectibles
Huszár János: Honvéd ejtőernyősök Pápán 1939-1945. Pápa, 1993, Jókai Kör. Kiadói papírkötésben, a gerincet ragasztócsíkkal erősítették meg.
4 000 HUF
1159165
13510
271
Books: Military
Other collectibles
2 000 HUF
1342383
13511
271
Books: Military
Other collectibles
Takáts Sándor: A magyar gyalogság megalakulása. Budapest, 1908, Magyar Tudományos akadémia. Reprint kiadás! Kiadói karton kötésben.
3 000 HUF
1373620
13512
271
Books: Military
Other collectibles
Madelung Aage: Hadinaplóm. Emlékek és jegyzetek a Kárpátokból és Galiciából. Budapest, 1915, Athenaeum. Félvászon kötésben.
2 000 HUF
1353408
13513
271
Books: Military
Other collectibles
Dr. Kováts-Lőrincz: A páncélelhárítás eszközei. Bp., 1964, Zrínyi Katonai Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1 600 HUF
1372965
13514
271
Books: Military
Other collectibles
Rudas Ferenc (szerk.): Az Országos Magyar Lövész Szövetség Tagegyesületeinek, Igazolt és Minősített Versenyzőinek Névjegyzéke. Budapest, 1941, Országos Magyar Lövész Szövetség, 288 p. Fűzött papírkötés. A borítója hiányzik.
1 000 HUF
1373607
13515
271
Books: Military
Other collectibles
Osztrák-Magyar vöröskönyv. Diplomáciai akták a háború előzményeinek történetéhez 1914. Bevezetéssel ellátott népies kiadás, a hivatalos kiadás egész anyagának szövegével. Gerincnél kissé szakadt kiadói papír kötésben.
1 800 HUF
1338117
13516
271
Books: Military
Other collectibles
Ugo Maraldi: Az ágyútól a halálsugárig. Bp., é.n., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
1 200 HUF
1340937
13517
271
Books: Military
Other collectibles
A nagy vihar hajótöröttei. Hivatalos feljegyzések, tanulmányok és más írások a háború és a pusztító béke idejéről. Bp., 1927, Wodianer F. és Fiai. Kiadói vászon kötés. Foltos.
1 000 HUF
1353406
13518
271
Books: Military
Other collectibles
Szokolovszkij(szerk.): Hadászat. Bp., 1964, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1372774
13519
271
Books: Military
Other collectibles
Landor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. III. kötet. Bp., 1917., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, védőlap és előzéklap hiányzik.
1 200 HUF
1373611
13520
271
Books: Military
Other collectibles
Molnár Dezső, péterfalvi, altábornagy: Limanova, magyar győzelem. Budapest, 1932. című könyvhöz kiadott mellékletek külön borítékban: 22 lapon 23 vázlat + 2 melléklet + 1 magyarázó füzet
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035