5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
4 db könyv és folyóirat egybe kötve-A magyar nép könyve I-II. Szerkesztik Csengery Antal és Kemény Zsigmond. Pest, 1854, Számvald Gyula; 1854 Új Magyar Múzeum; 1882 Magyar Szemle I.füzet. Félvászon kötés, gerincnél sérült.