3 000 HUF
Arany János: Toldi. Toldi estéje. . Toldi. Költői elbeszélés. Tizenkét énekben. Ötödik kiadás. Toldi estéje. Költői elbeszélés. Hat énekben. Negyedik kiadás. Budapest, 1882, Ráth Mór, 1116+107 p. Kiadói aranyozott egészvászon borító, aranyozott lapélekkel.