13938. 271. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Beniczkyné Bajza Lenke: Leányok tükre. Nagy magyar nők élete. Demeczkyné Volf Irma rajzaival. Budapest, , Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 127 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon borítóval.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor