14080. 271. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált. A gerince kopottas, picit sérült.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor