Rupert Brooke: Twenty Poems. London, 1935, Sidgwick & Jackson Ltd. Kiadói papírborító. Angol nyelven, első kiadás. + Pár Rupert Brooke-kal kapcsolatos kézzel írt papír, jegyzet. / Paperbinding, in english language. + Some paper with handwritten notices about Rupert Brooke.
Beniczkyné Bajza Lenke: Leányok tükre. Nagy magyar nők élete. Demeczkyné Volf Irma rajzaival. Budapest, , Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 127 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon borítóval.
Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik
Balla Ignác: Edison. Több forrás munka alapján. Karriérek, Híres feltalálók. Budapest, 1912, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben, az első néhány oldal elvált.
Benvenuto Cellini mester élete amiképpen ő maga megírta Firenzében. Molnár C. Pál illusztrációkkal. Budapest, 1961, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben kissé szakadt fedőborítóval.
5 db könyv-Antal Iván: Visszavárók. Bp., 1923, sajtótanfolyam Kísérleti Nyomdája; Molnár Ferenc: A vörös malom. Bp., Franklin; Molnár Ferenc: Disznótor a Lipótvárosban; Ifj. Hegedüs Sándor: Az óriások világa. Bp., Lampel Róbert; Tóth Ede: A falu rossza. Kötetenként változó kötésben és állapotban.