Number of items: 345

14066.

1 600 HUF
4,15
4,57

14067.

800 HUF
2,07
2,29

Benito Mussolini: Arnaldo Mussolini élete. Olasz-Magyar Könyvtár. Budapest, é.n., Franklin Társulat. Kissé visletes kiadói egészvászon kötésben
14069.

2 600 HUF
6,74
7,43

Makkai Sándor: Táltoskirály. Bp., 1935, Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
14070.

800 HUF
2,07
2,29

14071.

1 800 HUF
4,66
5,14

14072.

Richard Halliburton: Varázscsizmában a Föld körül
ford.: Görög Imre Bp. é.n; Tolnai. 224 p. Kiadói ill. kartonborítóban.

800 HUF
2,07
2,29

László Zsigmond: Liszt Ferenc és az orosz zene. Bp., 1955, Magyar-Szovje Társaság. Készült 2000 példányban. Félvászon kötésben, jó állapotban.
14073.

1 000 HUF
2,59
2,86

Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékenységének rövid története. Phenjan, 1971, Idegennyelvű Kiadó. Műbőr kötésben, jó állapotban.
14074.

1 000 HUF
2,59
2,86

Gyallai Domokos: Hívó hegyek. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat Részvénytársaság kiadása. Kiadói félvászon kötésben.
14075.

1 000 HUF
2,59
2,86

Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Budapest, 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Illusztrált kiadói keménykötésben. Szép állapotban
14076.

1 000 HUF
2,59
2,86

Podmaniczky Frigyes: Apály és dagály. Napló-töredékek. Pest, 1867, Lauffer Vilmos. Kartonált kötés, kopottas állapotban.
14077.

2 400 HUF
6,22
6,86

Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek.  Budapest, 1940, Officina, 71 p. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált. A gerince kopottas, picit sérült.
14080.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF