Dr. Colin Ross (1885-1945): Amerikas Schicksalsstunde. Die Vereiningten Staaten Zwischen Demokratie und diktatur. Leipzig, 1937, F. A. Brockhaus, 314 p. 10. kiadás. Kiadói egészvászon kötés kiadói papírborítóban. Német nyelven. Colin Ross: Amerika sorsdöntő órája. A papírborítója szakadt. / Colin Ross: Amerika's Hour of Decision. Cloth binding in paper, in german language. The paper splited.
Adolph Bernhard Marx: Allgemeine Musiklehre. Ein Hülfsbuch für Lehrer und Lernende in jedem Zweige musikalischer Unterweisung. Leipzig, 1841, Breitkopf und Hartel, 396 p. Második bővített és javított kiadás. Félvászon kötés. Német nyelvű zenei tankönyv 1841-ből. A borítója kopott. A lapok foltosak. / Music textbook, in german language, from 1841. Half cloth-binding.
Ferdinand Leiter - Hans H. Thal: Liebe Im Orient. Das Kamasturam Des Vatsyayana. Leipzig-Wien, 1929, Verlag Für Sexualwissenschaft Schneider & Co, 296 p. Színes és fekete-fehér képekkel. Kiadói papírkötés.