Eötvös József: Reform. 2. kiad. Pest, 1868, Ráth Mór. Kicsit laza, kopott félvászonkötésben, a gerincen a vászon felszakadt, hiányos. Belül jó állapotban.
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1905. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós, festett egészvászon-kötésben, a hátsó táblán kis folttal.
Hófehérke. Prága, 1961. Mesekönyv mozgatható figurákkal, 3D-s elemekkel, néhol apró szakadásokkal, hiányokkal a mozgatható elemeken, egyébként jó állapotban.
Donászy Ferencz: Egy magyar diák élete Mátyás király korában. Nagyapa Könyvtárából. Budapest, 1990, Mentor Mont Kiadó, 215 p. 1913-as kiadás reprintje. 584. számozott példány. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon, kopottas papír tokban.
Pitigrilli: Kokain. Fordította: Gáspár Miklós. Budapest, 1933, Nova Irodalmi Intézet, 237 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopottas. A kötése meglazult.
Turóczi József: Magyar Szimplicisszimusz. Kalandos történet a XVII. századból. Új életre keltette -. Tizenöt képpel. Budapest., É.N., Béta Irodalmi Részvénytársaság. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben, 186 p. A borítója kopott, és foltos. A címlapon ajándékozási sorokkal, az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.