An Album of Selected Views of Greater New York. New York, é.n. ,Isaac H. Blanchard Co. Kiadói egészvászon kötés. A kötése sérült, ragasztott. / Cloth-binding. The binding is little bit damaged, sticked.
Muki és Bubu Kalandjai az őserdőtől a garázsig. Közzéteszi ifj. Gaal Mózes. A könyv címlapját Pólya Tibor festette. A szövegrajzokat Mühlbeck Károly rajzolta. Budapest, É.N. [1929], Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.T. 90 p.+ 5 t. Kiadói illusztrált félvászon kötés. Az egyik sarka kopott, de ezt leszámítva szép állapotban!
Nagy Ignác: Tisztújítás. Pest, 1845, Magyar Tudós Társaság kiadása (Eggenberger J. és fia). Harmadik kiadás. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. Az eredeti borító bekötve.
Vitéz Veszprémy Dezső: Tali és Széchi-szigeti Dr. Thaly Kálmán életrajza I-II. Budapest, 1928, 1931, 109+173 p. Kiadói papírkötés. Volt könyvtári példány! A borító sarkai gyűröttek, a gerince szakadozott.
Tábori Róbert: Magyar vitézek Párisban. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 137 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos, a lapok foltosak, a kötése sérült, az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
Marosán György: Dal és kenyér. Budapest, 1989, Élelmezésipari Dolgozók Szakszervezete, 55 p. Kiadói műbőr kötés. A szerző, Marosán György dedikációjával. A névsornál tollal jegyzet, aláhúzás.
Karinthy Frigyes: Nevető Dekameron. Budapest, 1948, Új Idők Irodalmi Intézet RT. (Singer és Wolfner), 256 p. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban. Szakadozott papírborítóban.
Dr. Szomor Sándor. Jubileumi Emlékalbum. A 125 éve alakult Budapesti Detektívtestület Tiszteletére. Szemelvények az állami bűnüldözés történetéből. Budapest, 2011, Országos Rendőr-főkapitányság, 343 p. 1058 számú példány. Kiadói egészvászon kötés.