Number of items: 345

Kós Károly: Varjú-nemzetség. Budapest, 1937, Révai, 304 p. Kiadói halina kötésben. A borítója picit foltos, az utolsó lap kettészakadt.
13849.

1 000 HUF
2,59
2,86

Dayka Gábor: Dayka Gábor költeményei. Nemzeti Könyvtár 11. Budapest,1880, Aigner Lajos, XLIII+193 p. Kiadói festett egészvászon kötés.
13850.

1 000 HUF
2,59
2,86

11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapotban.
13851.

11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapot...

2 000 HUF
5,18
5,71

13852.

1 200 HUF
3,11
3,43

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerk.: Király György. 1-2. sorozat. Bp. - [Gyoma], 1982, Magvető - [Kner]. Az 1921-1922. évi kiadás (Gyoma, Kner) hasonmás kiadása. Hiánytalan sorozat. Papírkötésben, papír védőborítóval (az egyik sérült), egyébként jó állapotban.
13853.

5 000 HUF
12,95
14,29

13854.

800 HUF
2,07
2,29

Földi Mihály: Szahara I-II. Bp., 1920, Nyugat. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
13855.

800 HUF
2,07
2,29

Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva.  Kiadói modern keménykötésben.
13856.

800 HUF
2,07
2,29

Brehm, Bruno: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig(Így kezdődött, Ez lett a vége, A kétfejű sas lehull). Bp., 1939, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként változó állapota, egyik gerince sérült, kopottas állapotban.
13858.

4 000 HUF
10,36
11,43

A Petőfi Könyvtár öt kötete: Petőfi Sándor és lyrai költészetünk; Petőfi élete; Az elzárt mennyország; Petőfi napjai a magyar irodalomban 1842-1849; Petőfi a világirodalomban. Bp., 1908-1911, Kunossy, Szilágyi és társa Könyvkiadóvállalat. Díszes, szecessziós, festett vászonkötésben, példányonként változó, többnyire viseltes állapotban.
13859.

4 600 HUF
11,92
13,14

13860.

20 000 HUF
51,81
57,14

13861.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF