https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 345

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szabó Dezső: A magyar református öntudat mozgosítása V. - A magyar jövő alapproblémái III. Szabó Dezső Újabb Művei 47-48 p. Budapest, 1939, Ludas Matyás Kiadás. Kiadói papír kötés, 144 p. A kiadói papírborítója szakadozott.
1
13874.

Szabó Dezső: A magyar református öntudat mozgosítása V. - A magyar jövő alapproblémái III. Szabó Dezső Újabb Művei 47-48 p. Budapest, 1939, Ludas Matyás Kiadás. Kiadói papír kötés, 144 p. A kiadói papírborítója szakadozott.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,15
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
 
A Gyöngyösi István Társaság Almanachja. Budapest, 1938, Gyöngyösi István Társaság, 219 p. Fűzött papír kötés. A borítója foltos, gyűrött, viseltes. A lapok foltosak. A lapszélek gyűröttek. A kötése sérült. A borító részben elvált a gerincétől.
1
13875.

A Gyöngyösi István Társaság Almanachja. Budapest, 1938, Gyöngyösi István Társaság, 219 p. Fűzött papír kötés. A borítója foltos, gyűrött, viseltes. A lapok foltosak. A lapszélek gyűröttek. A kötése sérült. A borító részben elvált a gerincétől.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
 
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1936. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. /  With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
1
13876.

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1936. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
0
 
Fekete István: Gyeplő Nélkül, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner) Kiadása, Budapest, 1947, 234 oldal. Első Kiadás! Állapot: A borító szélei kopottak.
1
13877.

Fekete István: Gyeplő Nélkül, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner) Kiadása, Budapest, 1947, 234 oldal. Első Kiadás! Állapot: A borító szélei kopottak.

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
12,95
EUR
,
14,29
USD
Number of bids:
4
 
Bodor Pál: Svájci villa. Korjellemző magyar próza 1945-1990. Szekszárd, 2004, Babits kiadó, 348 p. Kiadói keménypapír kötés. A szerző által dedikált!
1
13878.

Bodor Pál: Svájci villa. Korjellemző magyar próza 1945-1990. Szekszárd, 2004, Babits kiadó, 348 p. Kiadói keménypapír kötés. A szerző által dedikált!

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,07
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
1
 
Lord Byron: Beppo. Velencei történet. Ford. Báró Malcomes Béla. Bp., 1929, Franklin. 103 p. Kiadói papírkötésben. A borítóról ajándékozási bejegyzés kivakarva.
1
13879.

Lord Byron: Beppo. Velencei történet. Ford. Báró Malcomes Béla. Bp., 1929, Franklin. 103 p. Kiadói papírkötésben. A borítóról ajándékozási bejegyzés kivakarva.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,66
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
1
 
Barényi Ferenc: Bűnös szerelem és egyéb versek. Budapest, 1911, Várnay és fia könyvnyomdája.  Egészvászon borító, 98 oldal.
1
13880.

Barényi Ferenc: Bűnös szerelem és egyéb versek. Budapest, 1911, Várnay és fia könyvnyomdája. Egészvászon borító, 98 oldal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia.  Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.
1
13881.

Dr. Marinovich László-Szőts Gyula-Dr.Margitai Győző (szerk.): Magyar Külkereskedelmi Zsebkönyv VIII. Budapest, 1947, Magyar Külkereskedelmi Igazgatóság. Ragasztott papírkötés, 358 oldal. Három nyelvű kiadás: magyar, angol, francia. Jó állapotban: A könyvben piros ceruzával aláhúzások.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
Robert Browning: Amerre pippa jár. Dráma. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papír kötésben szakadozott szélekkel.
1
13882.

Robert Browning: Amerre pippa jár. Dráma. Gyoma, 1922, Kner Izidor. Kiadói papír kötésben szakadozott szélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,36
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0
 
August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Bp., 1986, Helikon. Kiadói sorszámozott bőrkötésben.
1
13883.

August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Bp., 1986, Helikon. Kiadói sorszámozott bőrkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
Vas Gereben: Tekintetetes urak és  kisebb elbeszélések. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
1
13884.

Vas Gereben: Tekintetetes urak és kisebb elbeszélések. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői.  48 p.
1
13885.

Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,11
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment