Szabó Dezső: A magyar református öntudat mozgosítása V. - A magyar jövő alapproblémái III. Szabó Dezső Újabb Művei 47-48 p. Budapest, 1939, Ludas Matyás Kiadás. Kiadói papír kötés, 144 p. A kiadói papírborítója szakadozott.
A Gyöngyösi István Társaság Almanachja. Budapest, 1938, Gyöngyösi István Társaság, 219 p. Fűzött papír kötés. A borítója foltos, gyűrött, viseltes. A lapok foltosak. A lapszélek gyűröttek. A kötése sérült. A borító részben elvált a gerincétől.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1936. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. / With interesting writings, in half linen binding, in good condition.
Fekete István: Gyeplő Nélkül, Új Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolfner) Kiadása, Budapest, 1947, 234 oldal. Első Kiadás! Állapot: A borító szélei kopottak.
Lord Byron: Beppo. Velencei történet. Ford. Báró Malcomes Béla. Bp., 1929, Franklin. 103 p. Kiadói papírkötésben. A borítóról ajándékozási bejegyzés kivakarva.