Verne Gyula: A rejtelmes sziget. Átdolg. Szász Károly. Képekkel. Hatodik kiadás. Bp., 1924, Franklin Társ. 408 p. Kiadói, festett, piros félvászon-kötésben. Táblavászon szélei erősen kopottak.
Rubin László: Egy ember, aki tőke és kamat. Népszava-Könyvkereskedés Kiadása. Papírkötés, 96 oldal. Rubin László dedikációjával. Állapot: Jó. A borító szélei szakadozottak. Felvágatlan példány.
Hevesi Sándor dr.:Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Több mint kétezer jó tanács és kitűnő recept. Budapest, 1934, Athenaeum. Foltos egészvászon kötésben
Mark Twain: Stormfield kapitány látogatása a menyországban. Tevan Könyvtár 90-91. Fordította: Síró György. Békéscsaba,1917,Tevan kiadás. Szétszakadt papírkötésben, 64 p.
August Strindberg: A Kapocs. (Szomorújáték egy felvonásban) Fordította Bálint Lajos. Tevan Könyvtár 84. Békéscsaba, 1916, Tevan kiadás. Papírkötés, 84 p. A gerince szakadozott, a kötése meglazult,
Gerhard Hauptmann: Crampton mester (Komédia 5 felvonásban) Tevan Könyvtár 131-33. Fordította: Bálint Lajos. Békéscsaba,1917,Tevan kiadás. Szakadozott papírkötésben, 81 p. A kötése meglazult.
id. Ábrányi Kornél: Életemből és emlékeimből. Budapest, 1897, Franklin-Társulat. Fűzött papírkötés, 368 p. Megviselt állapotban. A borítója szakadozott. A gerince és a kötése sérült.