Beke Manó (szerk.): A technika világa. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság, 816. Harmadik kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötés.
G. Arnulf: Chirurgie Artérielle. Techinques - Indications - Résultats. Masson&Cie, Paris, 1950. Papírkötés, 248 oldal. Francia nyelvű érsebészeti könyv, fekete-fehér fotókkal. Állapot: A gerince kissé szakadt, felvágatlan / In paper binding
Gáspár Kornél: Rétegek és szférák (Mindenségünk matematikai és fizikai felépítése). Budapest, Pesti Könyvnyomda Részvénytársaság, 1918, tűzött papírkötés, 63 oldal. Állapot: Megviselt: a borítója szakadt, foltos és elvált a gerincétől, a lapok foltosak,
Kadić Ottokár: A magyar barlangkutatás ősrégészeti eredményei. Székfoglaló. Bp., 1930, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. (A Szent István Akadémia mennyiségtan-, természettudományi osztályának felolvasásai 2. köt. 8. sz.). Kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban, 12 p. / Paperback, worn-out, otherwise in good condition, 12 p.
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.
Pongrácz Árpád: A kozmetikus kézikönyve. Ipari Szakkönyvtár 21-22. Bp., 1937, Az Ipari Tanfolyamok Országos vezetősége. Kissé viseltes félvászon kötésben.
dr. Böhm Károly: Az ember és világa. Philosophiai kutatások. III. Axiologia vagy értéktan. Kolozsvár, 1906, Stein J. 342 p. Korabeli félvászonkötésben, jó állapotban.