Books: Travelling, cities

Number of items: 121

13274.

A Legsötétebb Afrikában I-III. I-II. köt.: Henry Morton Stanley: Legsötétebb Afrikában. Emin pasának Ekvátoria kormányzójának fölkeresése, megszabadítása és visszavonulása. III. köt.: Stanley H. M. közreműködésével írta Mounteney Jephson A. J. : A Legsötétebb Afrikában. Emin pasa és a zendülés Equatoriában. Kilencz havi élmények és fogság az utolsó szudáni tartományban. Bp., 1891, Ráth Mór, XIX+6...

36 000 HUF
93,26
102,86

13275.

14 000 HUF
36,27
40,00

13276.

3 000 HUF
7,77
8,57

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság, 8+568 p.+15 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek.  A kiadói borító kopott, foltos. A lapok foltosak és pár lapon ceruzás jegyzet. Az előszó előtti lap és a hátsó védőlap kiszakadt, és Körmöczbánya térképe kijár, de maga a szöveg teljes. Volt könyvtári példány!
13277.

Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság, 8+568 p.+15 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek. A kiadói borító kopott, foltos. A lapok foltosak és pár lapon ceruzás jegyzet. Az előszó...

12 000 HUF
31,09
34,29

13278.

Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. Összesen I.-VI. kötet, a VII. kötet nélkül. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner, 588+548+479+479+588+499 p. Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A borítók és a gerincek foltosak, kopottak, sérültek. Pár lap foltos. Egy tér...

9 000 HUF
23,32
25,71

13279.

15 000 HUF
38,86
42,86

Sven Hedin: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. 1-2. köt. Bp., 1906, Lampel. Első kiadás! Jó állapotú kiadói egészvászon sorozatkötésben.
13280.

5 000 HUF
12,95
14,29

13281.

5 000 HUF
12,95
14,29

13282.

6 000 HUF
15,54
17,14

Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. Bp., 1987, Helikon. Az 1857-1868. közötti kiadás (Pest, Ráth Mór) nyolckötetes reprint kiadása. Vászonkötésben, jó állapotban.
13283.

10 000 HUF
25,91
28,57

13284.

3 400 HUF
8,81
9,71

13285.

10 000 HUF
25,91
28,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF