36 000 HUF
93,26 EUR, 102,86 USD
A Legsötétebb Afrikában I-III. I-II. köt.: Henry Morton Stanley: Legsötétebb Afrikában. Emin pasának Ekvátoria kormányzójának fölkeresése, megszabadítása és visszavonulása. III. köt.: Stanley H. M. közreműködésével írta Mounteney Jephson A. J. : A Legsötétebb Afrikában. Emin pasa és a zendülés Equatoriában. Kilencz havi élmények és fogság az utolsó szudáni tartományban. Bp., 1891, Ráth Mór, XIX+693+XIX+643+XVI+634 p. Első magyar kiadás! Egységes kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, gazdag szövegközti és egészoldalas fametszetanyaggal, térképmellékletekkel. A borítója és a gerince kopott, foltos, sérült. A kötése sérült. Pár lap és térkép szakadt, javított, ragasztott.