2 000 HUF
Baedeker, Karl: Deutschland in einem Bande. Handbuch für Reisende. Mit 19 Karten und 64 Plänen. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker, 452 p. Kiadói egészvászon kötés, térképmellékletekkel, festett lapszélekkel. A borítója kopottas.