2 600 HUF
Chun Károly: Mélytengerek világa. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Átdolgozta: Dr. Szilády Zoltán. 73 képpel és 15 melléklettel. Budapest, [1902],Lampel Róbert Könyvkereskedése (Wodianer F. és Fiai), 280p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borító és a gerinc kopottas, ex libris-szel, árverési raglappal.