13285. 271. Closed Online auction Books: Travelling, cities
10 000 HUF
0 HUF
Erdély. szerk. Deér József. Bp., 1940, Magyar Történelmi Társulat. 4 db térképmelléklettel. Sok fotóval illusztrált kiadvány. Aranyozott gerincű, kiadói egészvászon kötésben. jó állapotban.
Photo of the item taken by : ttg