4 000 HUF
Karl Baedeker: Nordamerika. Die Vereiningten Staaten nebst einem ausflug nach Mexiko. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1893, Verlag von Karl Baedeker, LVIII +488 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borÃtója kopott, foltos, sérült. A kötése sérült. A lapok foltosak. / Cloth binding, in german language. The cover is worn, spotty, and damaged. The binding is damaged. The pages are spotty.