1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1912, Verlag von Karl Baedeker, XLVIII+470 p. 18. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A borítója kopott, sérült. Pár lap szakadt. Néhány lapszél szakadozott, gyűrött. / Cloth binding, in german language. The cover is little bit damaged, and worn. Some pages are raunchy. Some margins are ragged, and crinkled.