4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Scott, Robert F.: Angolok a Déli Sarkvidéken. Bp., 1911, Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 12.). Térképmelléklettel. Gazdagon aranyozott, festett vászonkötésben, az elülsÅ‘ borÃtón és a gerincén törésnyomokkal, a hátsó borÃtó foltos.