Books: Travelling, cities

Number of items: 121

Borbély László: Tengerre Magyar. Magyar hajóval Budapesttől Port-Saidig. Számos képpel.Budapest,1939, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet RT. Félvászon kötés, 151 p. A gerince sérült. A borítója kopott, foltos. Az elülső szennylap hiányzik.
13298.

4 000 HUF
10,36
11,43

13299.

1 400 HUF
3,63
4,00

13300.

3 000 HUF
7,77
8,57

2 db könyv-Sven Hedin: Abnteuer in Tibet. Leipzig, 1928, Brockhaus. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos állapotban + Ansreas Reischer: Sterbende Welt. Leipzig, 1927, Brockhaus. Kissé szakadt egészvászon kötés.
13301.

1 600 HUF
4,15
4,57

Guide Pratique Toutes Les Distractions De Paris. La Jour. La Nuit. Paris, é.n., Imp. Commerciale, 190 p.  Kiadói papírkötés kiadói papírborítóban. Francia nyelvű útikönyv, Párizs szórakozási lehetőségeiről, .  A papírborítója szakadozott. / Book about the opportunities from entertainment of Paris, in french language. Paperbinding. The cover splited.
13302.

1 800 HUF
4,66
5,14

Noel Barwell-Ernest Haslehust: Cambridge. London, é.n., Blackie And Son, 64 p. + 11 t. Kopott, kiadói egészvászon kötés. Angol nyelvű. Egész oldalas, színes illusztrációkkal és egy térképpel. A borítója kopott, foltos. A lapok foltosak.
13303.

1 800 HUF
4,66
5,14

Deutsche Werkbund Ausstellung. Officizeller Katalog. Cöln, 1914, Rudolf Mosse, 122 p.  Kiadói papírkötés. Német nyelven. Német Kézműves Szövetség 1914-es kiállításának kalauza. /  Official Guide of Werkbund Exhibiton from 1914, in german language. Paperbinding. The book is little bit spotty.
13304.

2 000 HUF
5,18
5,71

Dr. Vigyázó János (szerk.): A. A tátrai nyaraló- és télisporttelepek, üdülő- és gyógyfürdők s közvetlen környékük. A Magas Tátra részletes kalauza. II. kötet. Második kiadás. Budapest, 1917, Turistaság és Alpinizmus, 179+16 p. Átkötött félvászon kötés. Volt könyvtári példány!
13305.

2 000 HUF
5,18
5,71

Duhamel, Georges: Das neue Moskau. Zürich u. Leipzig., 1928. Rotapfelverlag,
13306.

1 000 HUF
2,59
2,86

Clubführer durch die Urner-Alpen. Hrsg. Schweizer Alpen-Club. 1-2. köt. Zürich, 1920, Tschopp & Co. Vászonkötésben, jó állapotban.
13307.

3 000 HUF
7,77
8,57

Bogza, Geo: Geogrpahische Darstellung der Rumänischen Volksrepublik. Bukarest, 1953, Verlag des Rumänischen Institutes für Kulturbeziehungen mit dem Auslande. Papírkötésben, jó állapotban.
13308.

1 000 HUF
2,59
2,86

Prohászka Ottokár: A Táborhegytől Bethániáig. Elmélkedések. Bp., 1916, Szociális Missió-Társulat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13309.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF