Books: Travelling, cities

Number of items: 121

13334.

E. Kittl: Festschrift anlasslich des fünfundzwanzigjahrigen Bestandes der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs. Wein, 1906, Der Sektion für Naturkunde Österreichischen Touristen-Klubs, 40 p. Papírkötés. Ünnepi írás az Osztrák Turista Klub Természettudományi Osztályának 25 éves fennállására, német nyelvű. A borítója szétszakadt. A kötése sérült. Ex libris-szel. / Commemorative of...

1 000 HUF
2,59
2,86

Karl Angebauer: Ovambo - 15 év Délnyugat-Afrikában. A világ körül - Útirajzok - útkalandok. Budapest, Dante Könyvkiadó, 1931. Vászon kötés, 251 oldal. A szerző eredeti fekete-fehér felvételeivel és egy térképpel illusztrálva.
13335.

2 000 HUF
5,18
5,71

13336.

Les Guides Blues francia nyelvű útikönyv sorozat 4 kötete. (La France - Sud-est, La France - Quest, Maroc, Algérie-Tunisie.) Patronages officiels: Touring Club de France, Office National de Tourisme, Club Alpin Francais. Paris, 1925-1927-1928, Librairie Hachette, XLVIII+519+XXXIX+469+CXI+495+XVIII+431 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Térképekkel illusztrálva. Francia nyelven. Változó állapo...

4 000 HUF
10,36
11,43

Korompay György: Veszprém. 2. átdolgozott, bővített kiadás. Városképek - Műemlékek. Budapest, 1957, Műszaki Könyvkiadó, 273 p. Kiadói egészvászon kiadói papírkötésben.
13337.

1 000 HUF
2,59
2,86

Horler Miklós: Budapest műemlékei I. Magyarország Máemléki Topográfiája IV. Budapest, 1955, Akadémiai Kiadó, 880 p. Kiadói egészvászon. A gerince megfakult. A hátsó borító, és az utolsó lapok ázottak, foltosak. Volt könyvtári példány!
13338.

1 600 HUF
4,15
4,57

Berecz Antal (szerk.): Földrajzi Közlemények 11. Budapest, 1883, Magyar Földrajzi Társaság, 8+506+130 p. Néhol kopottas félvászon kötés.
13339.

2 000 HUF
5,18
5,71

Dr. Paul Wilhelm von Keppler: Wanderfahrten und Wallfahrten im Orient. 5. kiadás. Freiburg, 1905, Herdersche Verlagshandlung, 14+534+6 p.  Félbőr kötés. Több fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. A borítója és a gerince kopottas. Egy lap kijár. (529/530 p.)  P. W. v. Keppler ,rottenburg-i püspök, könyve a keleti túrákról és zarándoklatokról. / P. W. v. Keppler's book about the hiking trips and pilgrimages in Orient. Half cloth-binding, in german language. The cover and spine are worn. One page is getting out from (539/530 p.).
13340.

Dr. Paul Wilhelm von Keppler: Wanderfahrten und Wallfahrten im Orient. 5. kiadás. Freiburg, 1905, Herdersche Verlagshandlung, 14+534+6 p. Félbőr kötés. Több fekete-fehér képpel illusztrálva. Német nyelven. A borítója és a gerince kopottas. Egy lap kijár. (529/530 p.) P. W. v. Keppler ,rottenburg-i püspök, könyve a keleti túrákról és zarándoklatokról. / P. W. v. Keppler's book about the hiking tr...

1 400 HUF
3,63
4,00

Scott, Robert F.: Angolok a Déli Sarkvidéken. Bp., 1911, Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára 12.). Térképmelléklettel. Gazdagon aranyozott, festett vászonkötésben, az elülső borítón és a gerincén törésnyomokkal, a hátsó borító foltos.
13341.

4 000 HUF
10,36
11,43

Georges-Henri Dumont: Steden in Belgie, Villes en Belgique, Cities of Belgium, Stadte in Belgien. Bruxelles, é.n., Uitgeverij Merckx, 258 p. Kiadói műbőr kötés, kiadói papírborítóban.
13342.

2 600 HUF
6,74
7,43

Sven Hedin: A rejtelmes India felé I.  - - utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Budapest é.n. Magyar Kereskedelmi Közlöny. Aranyozott kiadói kemény kötésben.  Sok képpel illusztrálva, jó állapotban.
13343.

2 000 HUF
5,18
5,71

13344.

2 000 HUF
5,18
5,71

13345.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF