Military Number of items: 44
1376786
30991
271
2200
Military
Numismatics
1930. "Háborús emlékérem" kitüntetés viselésére jogosító igazolvány
2 200 HUF
1372199
30992
271
Military
Numismatics
1937. "Ponton I. 1937" ezüstözött Br díjérem, mellszalagon, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 kopott aranyozás
1 000 HUF
1322845
30993
271
Military
Numismatics
1 000 HUF
1369256
30994
271
Military
Numismatics
1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés peremen "BRONZ" beütéssel, mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration with "BRONZ" mark on the edge,without ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF NMK 436.
3 000 HUF
1376629
30995
271
Military
Numismatics
1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:1- / Hungary 1940. "National Defence Cross" gilt Br decoration with ribbon C:AU NMK 442.
5 000 HUF
1276682
30996
271
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF 1371792
30997
271
Military
Numismatics
~1940. "Szebb jövőt" Br levente medál mellszalagon, "Füsti Szeged" gyártói jelzéssel (40mm) T:2 apró ph. 1376641
30998
271
Military
Numismatics
1941. "Erdélyi Emlékérem" kitüntetés viselésére feljogosító igazolvány
2 000 HUF
1376774
30999
271
Military
Numismatics
1942. "Délvidéki Emlékérem" kitüntetés viselésére jogosító igazolvány, rajta kis szakadás
2 000 HUF
1357031
31000
271
Military
Numismatics
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2, Hungary 1942. "Fire Cross 1st class" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 443.
3 000 HUF
1322791
31001
271
Military
Numismatics
1954. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, 1957-es típusú miniatűrrel szalagsávon, tokban T:2
2 400 HUF
1006465
31002
271
Military
Numismatics
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035