Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés, fül nélkül, mellszalag nélkül T:2 ph. Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, without ear and ribbon C:XF edge error
Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2 kis oxidáció Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, without ribbon C:XF small oxidation
Német Államok / Poroszország DN "Mit Gott Für Fuerst und Vaterland" nagyméretű porosz Landwehr(?) lemez sapkajelvény filc talpra ragasztva (~140x112mm) T:3 lyuk, restaurált German Sates / Prussi ND "Mit Gott Für Fuerst und Vaterland" large size Prussian Landwehr(?) cap badge glued on textile (~140x112mm) C:F hole, restored
Vegyes 12db-os sapkajelvény és kitűző tétel, több belga darabbal valamint egy csehszlovákkal T:2 Mixed 12pcs cap badge and pin lot, with some Belgian pieces and one Czechoslovakian C:XF
2db-os német szalag tétel kitüntetésekhez + Hunyadi Mátyás modern replika zászló 2pcs of German ribbons for decorations + Matthias Corvinus' modern replica flag