10502. 271. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
1 400 HUF
0 HUF
2 db ex libris (Georg Barlösius, Otto Barth), színes klisé, ill. színes litográfia, papír, az egyik jelzett, különböző méretben
Photo of the item taken by : szántó_emese