10537.
271. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
800 HUF
4 db alkalmi kisgrafika (Fery Antal, Petry Béla, Sterbenz Károly, Várkonyi Károly), a művészek saját házasságkötéseik alkalmából, vegyes technika (fametszet/klisé/rézkarc), papír, az egyik jelzett, különböző méretben