10519.
271. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Robert Langbein (1864-1932): Ex libris Fritz Germann. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×7 cm