cca 1950 dr. Rajki Jenő bíró aktája, az Igazságügyminisztérium személyzeti főosztály-nyilvántartása mappában, önéletrajzok, kérdőívek, jegyzőkönyvek, minősítések, és más papírok változó állapotban.
1960 Czibor Zoltán olimpiai bajnok és világbajnoki ezüstérmes magyar labdarúgó, az aranycsapat tag feleségének a levelei Braziliábol benne utalásokkal Kocsisra, Kubalára, 3db, boritékkal együtt
MTE Zsigmondy Társaság túra és hegymászó társaság 45 éves jubileumának emléklapja. Zsigmondyak 1926-1971, 45 éves jubileumi találkozó, 1971. október 19., a Zsigmondyak aláírásával. A túloldalán köszöntő sorokkal az est borgazdáinak, a tagok aláírásaival.
Vegyes érdekes papírrégiség tétel: közte népművészeti gyűjtésen szerzett hímzésminták rajzai, antik minták, reklámterv, Patyolat papírzacskó, Aslip, Totó-Index, stb.
Devecska Ferenc belsőépítész, tanár részére adományozott oklevél az Orsz. Iparművészeti Társulat jubileuma alkalmából rendezett, Szép otthon - boldog élet c. kiállításon bemutatott munkájáért. Üvegezett keretben Hóman Bálint Vallás és közoktatásügyi miniszter saját kezű aláírásával. 44x63 cm
Halmágyi Sándor: József Attila Végül c. költeményének nyelvészeti elemzése. 1950 körül készült gépelt kézirat. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, kissé dohos példány. Feltehetőleg bölcsészkari szakdolgozatként nyújtották be. Szakszerű Lenin idézetekkel.