12807. 271. Closed Online auction Map
2 600 HUF
0 HUF
Kogutowicz Manó: Magyarország közigazgatási térképe. Bp., 191, Magyar Földrajzi Intézet, kopott félvászon kötésű mappában, vászonra ragasztva, 79×112 cm
Photo of the item taken by : tánczos_gábor