12707. 271. Closed Online auction Military
2 000 HUF
0 HUF
1934 Vitézi zsebnaptár. Naptári rész, Vitézi rész, Katonai lexikon, Gazdasági rész. 400p. Egészvászon kötlsben, kissé megviselten, de épségben
Photo of the item taken by : tánczos_gábor