10102. 271. Closed Online auction Paintings and graphics
3 800 HUF
0 HUF
Joseph Kádár (1936- ): Cím nélkül, linómetszet, papír, jelzett, számozott (9/25), üvegezett fa keretben, 13,5×13,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván