10247. 271. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
19
0 HUF
Varga Pál (1937- ): Ezerszemű szőlő, akvarell, papír, jelzett, 13,5×19 cm
Photo of the item taken by : kun_sarolta