1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenegyedik évfolyam. Budapest, 1932, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.