12635.
271. Closed Online auction
Scout
1 000 HUF
Farkas, Julius von: Gärende Seelen. Eine Erzählung aus dem ungarischen Jugendleben. Berlin, 1923, Der Weiße Ritter Verlag, 136 p. A szerző által dedikált: Paczolay György pájamunkája jutalmaképen cserkésztestvéri köszöntéssel, Berlin, 1923. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. / With the author's dedication and signature. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.