1893 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 9. évfolyam. Stuttgart, 1893, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. Megviselt állapotú példány. A borítója kopott, sérült. A kötése sérült. A címlapon bejegyzések. Pár lap kijár. Pár lap hiányzik! V...
1890 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) 6. évfolyam. Stuttgart, 1890, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. Megviselt állapotú példány. A borítója kopott. A címlapon bejegyzések. Egy lap kijár, pár lap szakadt. Pár lap hiányzik! Volt köny...
1900 Ludwig Eisenlohr-Car Weigle (szerk.): Architektonische Rundschau (Építészeti Szemle) XVI. évfolyam. Stuttgart, 1900, J. Engelhorn. Korabeli félbőr kötés. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas ábrával, képpel illusztrálva. Német nyelvű építészeti folyóirat. Megviselt állapotú példány. A borítója kopott. A címlapon bejegyzések. Egy oldal hiányos, egy lap kijár, pár lap szakadt. Pár la...
Palotay Gertrud: Erdély magyar népművészete. Bp., 1940, Officina (Officina képeskönyvek). Sérült gerincű kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Szentiványi Gyula: Barabás Miklós művészete. Magyar Művészeti Könyvtár. Budapest, 1927, Amicus Kiadás. Kiadói papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt, széteső állapotban.