Books: Architecture, Art

Number of items: 79

Max Sauerlandt: Griechische Bildwerke. Die Welt Des Schönen.  Düsseldorf&Leipzig, 1911, Karl Robert Langewiesche Verlag, XVI+2+118+XI+3 p. Kiadói papírkötésben. Német nyelven. A lapok foltosak.
13433.

1 000 HUF
2,59
2,86

Der Stille Garten. Deutsche Maler Der I. Halfte Des 19. Jahrhunderts. Die Welt Des Schönen.  Düsseldorf&Leipzig, 1908, Karl Robert Langewiesche Verlag, XVI+79+XIV p. Kiadói papírkötésben. Német nyelven. A lapok foltosak, szakadozottak.
13434.

1 000 HUF
2,59
2,86

Tóth Ervin: Európai grafika. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor. Kopott, sérült gerincű félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13435.

1 600 HUF
4,15
4,57

Vilhelm Károly: Festett famennyezetek. Alakos ábrázolások a XV- XVIII.. századi erdélyi templomokban. Bukarest, 1975, Kriterion Könyvkiadó.
13436.

1 200 HUF
3,11
3,43

A barokk. A művészet története. Fordította Székács Vera, Sziberth Bertalan. Budapest, 1987, Corvina Kiadó, 307 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, védőborítóban. Szép állapotban.
13437.

1 600 HUF
4,15
4,57

Az érett reneszánsz. A művészet története. Fordította Bárdosi Vilmosné Horányi Krisztina. Budapest, 1986, Corvina Kiadó, 315 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, védőborítóban. Szép állapotban.
13438.

1 600 HUF
4,15
4,57

Az antik világ. A művészet története. Fordította Faluba Kálmán. Budapest, 1986, Corvina Kiadó, 308 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, védőborítóval. Szép állapotban.
13439.

1 600 HUF
4,15
4,57

A korai középkor. A művészet története. Fordította Sarodi Tibor. Budapest, 1988, Corvina Kiadó, 315 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
13440.

1 600 HUF
4,15
4,57

Sarkantyú Mihály: Mednyánszky László (1852-1919) Budapest, 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 115 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
13441.

1 000 HUF
2,59
2,86

Pogány Gábor: Aukciók - Mesterek. Budapest, 1998, Photo Art, 111 p. Kiadói egészvászon kötés. Némileg kopott borítóval.
13442.

1 600 HUF
4,15
4,57

Muther Richard: A festőművészet története. I-II. Fordította Lengyel Géza. Függelék: Lyka Károly: Magyar képírás. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt., 288+272 p. Félbőr kötés. Számos képpel illusztrálva. A borítója kopott. A gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van.
13443.

1 000 HUF
2,59
2,86

Vegyes német nyelvű művészeti tétel, (Bildende Künstler, Moderne Plastik, Die Kunst 1918. Szeptember, XIX. Jahrgang), különféle kiadásban, változó állapotban.
13444.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF