Zdenek Pilar, Jan Rezac (szerk.): A női szépség fotóban és rajzban. Bratislava, 1969, Tatran kiadóvállalat. Egészvászon borító szakadozott, kopottas kiadói papírborítóban, 125 p. A könyvet fekete-fehér fényképek, reprodukciók illusztrálják.
Walter Ernő - Novák László: A színek világa Bp., 1927, Világosság ny. 119 l. 25 t. (színes) (Grafikai művészetek könyvtára V.) Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé sérült, a címlap hiányzik.
Francois Mauriac: Le baiser au lépreux. 37 Bois originaux de Roger Grillon. Paris, é.n. Livre de Demain, Artheme Fayard & C. 93 p. 37 eredeti fametszettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Borsos Miklós szobrászművész kiállítása. Budapest, 1957, Nemzeti Szalon. Fűzött papírkötés, 22 oldal+24 fekete-fehér kép. A művész által aláírt, keltezett példány (1957. XII. 3.) Közepes állapotú: A borítója szakadozott, maszatos. A címlapja foltos, maszatos.