13658. 273. Closed Online auction Books: Foreign languages
1 800 HUF
0 HUF
Blätter und Blüthen deutscher Poesie und Kunst. Leipzig, 1867, Friedrich Brandstetter. Acélmetsztekkel gazdagon illusztrált kiadás. Kopott, díszes vászonkötésben, kicsit sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : vörös_iván