2 000 HUF
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig I. kötet. Budapest ,é.n. [1934] ,A szerző kiadása, 320 p. Kiadói aranyozott félvászon kötés. A kötet borítója kopott. A szennylapok némileg foltosak. De ezeket leszámítva jó állapotban vannak. Töredék kötet.