Szabó Imre: A légvárak urai. A Lang & Weisz Ltd. cég légi vállalkozásai és bukása. Cluj [Kolozsvár], 1926, Kadima. 90. számú sorszámozott, a szerző által aláírt példány, készült 150 példányban. Kissé kopott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Szentírás. IV. A szent iratok. Zsoltárok, Példabeszédek, Jób, Énekek Éneke, Ruth, Siralmak, Kóhélet, Eszter, Dániel, Ezra és Nechemja Krónika. Izraelita Magyar Irodalmi Társulat Kiadványai XXIV. Budapest, 1907, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 494 p. Kopottas egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
Paszternák András dr. és Paszternák Tamás (szerk.): Mozaikok a komáromi zsidóság történetéből. Komárom, 2013, Komáromi Zsidó Hitközség. Kiadói karton kötésben
Szentírás. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. Második kötet. Az első próféták. Budapest, 1900, Az Izr Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XII. Korabeli egészvászon-kötésben.
Dr. Fényes Samu: Az Áchim-per, Felebbezés a közönséghez. Tevan Adolf Könyv és Műnyomdája, Békéscsaba, papírkötés, 66 oldal. Állapot: Megviselt. A borítója leszakadt a könyvtestről. Az elülső és a hátsó borítót összeragasztották.
Szentírás. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. Harmadik kötet. Az utolsó próféták. Budapest, 1903, Az Izr Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XVIII. Korabeli egészvászon-kötésben.