3 000 HUF
K. Nagy Sándor: Csend és rend legyen! A kihágási büntetÅ‘ törvénykönyv példákban. Budapest, 1900, Franklin-Társulat, 247 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés. A borÃtója erÅ‘sen kopott állapotban. Volt könyvtári példány.